Glömt lösenordet? Klicka här.

Merivaara AB

Huvudkontor: Hävertgatan 21, S-254 42 Helsingborg, Sverige

Bromma kontor: Ekbacksvägen 22, S-16 869 Bromma, Sverige

Tel +46 8 6272950

sales.sweden@merivaara.com

Personliga emejladresser enligt modellen fornamn.efternamn@merivaara.com

Försäljning

Johan Juhlin

VD, Scandinavia
Merivaara AB

Mobil +46 706360886

johan.juhlin@merivaara.com
www.merivaara.se

Sebastian Brieger

Intergrationspecialist

Mobil 070-636 08 38

sebastian.brieger@merivaara.com

Michael Baumann

Projektledning och produktspecialist

Mobil 070 210 42 54

michael.baumann@merivaara.com

Teija Metsälehto

Marknadskoordinator

Tel 08-627 29 50
Fax 08-627 29 55

teija.metsalehto@merivaara.com

Daniel Berggren

Sales

Mobil +46 (0) 70 636 08 96

daniel.berggren@merivaara.com

Robert Tornberger

Försäljningschef

robert.tornberger@merivaara.com

Mikael Wennerström

Order & Logistic

mikael.wennerstrom@merivaara.com

Service

Mattias Juhlin

Service

mattias.juhlin@merivaara.com